День який? П’ятий, чи шо? Ні, мабуть шостий

Тихо, сьогодні грає Роні О’Саліван.

Впродовж цього дня відбулися і відбудуться ще декілька зустрічей славетних гравців у снукер, зокрема за іншим столом завершує свій матч першого кола колишній чемпіон світу Ніл Робертсон. Хай йому грець. Рахунок зустрічі 9-2 не на користь його суперника — молодого гравця Робі Вільямса.

На жаль, більш знаний — дворазовий володар титулу чемпіона світу зі снукеру Марк Вільямс не зміг подолати кола кваліфікації, що є дуже прикрим й сумним випадком для чисельних його вболівальників. Якщо я не помиляюсь, Марк Джей вперше за 18 років не потрапив у фінальну частину головного турніру снукерного сезону. Десь промайнула дата 1996 рік, коли він так само програв у кваліфікаційному раунді. Можливо так і є насправді.

Проте, турнір набирає обертів, це дуже і дуже приємно для усіх шанувальників цієї чудової гри під назвою снукер.

Шануймося.

hendry

Післямова: до речі, промайнула й новина про повернення у професійний снукер володаря рекордної кількості титулів чемпіона світу та інших рейтингових турнірів Стівена Хендрі. Це цікаво, але ми пам'ятаємо його критику щодо повернення Роні в свій час, повернення, яке принесло снукерові нову хвилю цікавості й натхнення. Чи зможе Хендрі (безумовно великий гравець минулого) створити своїм камбеком дещо більш визначне, аніж просто увага у пресі різноманітного відтінку жовтизни (зазначу, що повернення відбувається на тлі розлучення пана Хендрі із його дружиною, що вельми затьмарює світлий образ найвідомішого снукериста)… Що ж, побачимо, що з цього вийде. Безумовно, бажаю Стівенові успіхів.