Шіші

фудзі

kenichi_hayami

Шіші — в найвищому ранзі у кар’єрі — почав Нацу басё з перемоги.

Щодо башьо — в мене поки немає настрою строчити тут щось про це мегадійство. Хоча, в принципі, ну так, цікаво, чи стане нинішній турнір останнім в кар’єрі йокодзуни Терунофуджі. Не виглядає він здоровим, від слова зовсім.

Щось sumodb поламалася конкретно. Але видно, що Чійомару — накотив. Котик.

Торікумі — іноді тре кілька разів перезавантажувати сторінку, щоб потрапити до бази. А чорні та білі =кружечки=, що визначають — хто кого — не підвантажуються. Тю. Альтернативою є тільки офіційний «лайвскорінг» — не дуже зручний все ж таки. Й гальмо ще те.

···:.:···

Ось і маємо: йокодзуна і усі озекі з пробоїнами — Мітя доволі кволо програв Хошьорю. А вчора — Терун, Кєша і Шьодаї. Крутіє перці.

Нє, Кірібаямка не впорався з його Кубокілометрістю. Кєша зрівняв.

Шьодаї — 0-2 — такий сюрприз.

Шо Чарун? Завалив мєдвєдЯ. Такаясу 0-2 вирішив заздалегідь на цей раз передохнуть… тобто.. перепочити, йой.. Два рази поспіль перегонів за юшьо.. Пшш. Проте, чоо тіки не бува. Щодо Теруно, незважаючи на силовий виграш сьогодні, він теж не виглядає претендентом. Йому б узяти 11 очок — та й по всьому.

※※※※※※※

Взагалі, технічно, робочим залишився тільки один твіч-стрім с «Абемою» — додатковий канал з NHKg — не працює. Оновлення таблиць результатів, що сумодб, що офіційних, працює через пень-колоду. Тщьь..

Щодо дерусифікації цього та інших блогів — це питання певного часу й надхнення. Перш за все, «зараз», потрібно узгодити термінологію сумо (й шікони борців) на основі українського правопису. Як я розумію, транслітерація японської мови в українській вже не базується на радянській системі Поліванова. Досить цікаво буде це зробити належним чином, окрім всього іншого.

···:.:···

На відміну від NATO, NattoSumo працює швидко, якісно і оперативно. Деякі моменти з нарізки макуучі: по-перше, Кісеносато відтепер шімпан і просиджує кімоно перед дохьо. Доріс. Не сильно-то й приємно йому спостерігати, як більш «нездоровий» Терун прямо перед його обличчям виробляє піруети дохьо-ірі… На його місці досі міг бути він. А ще: Панда в опалі? Замість Такарафуджі, глашатаєм у Теруна працює Мідоріфуджі, що повернувся до макуучі. Хакухо, за часів кар’єрного піке, теж полюбляв невисокликів.

Ишьк. Точіношін, після героїчного качікоші в березні, розпочав башьо без форсажу. 0-2. Таке.

Охо — 1-1 — хотілося б побажати нащадку українського коріння зробити качікоші і, на цей раз, закріпитися у вищій лізі. Надовго. Й рости на собою і суперниками.

Ну, в джурьо… дзуьр.. ич… дзюрьо (поки хай буде дзюрьо) — Бушьодзан, Аква, Асановака, Енхо й — новоприбулець — Точімару збалансували свої виступи — 1-1. Й, навіть, старий Шьоходзан. Цей дуб ще шумить.

Иижжьььь… Гаразд на цьому.