Natsu Basho — 2024 — 3

Уф.. Камон, Шіші, Шірокуму треба було брати. Та й Вакатакакаге.. Зберися!!

···:.:···

Етот мощний старік Тамаваші! Шьодай сьогодні в [звичному] режимі дрімоти.

Оооо!!! Такаясу, який вчора був вєсь із сєбя, сьогодні знявся… Щось в заповідникові пороблено. А фанати наполегливо пророчили йому довгоочікуване юшьооо… (Абі в нас, значиться, із фусеном).

Уф. До того ж знову усі прямі трансляції забанили. Така енергія на боротьбу із неяпонськими любителями сумо витрачається, навіть смішно.

Нє-нє, Мітяй точно налаштований. Виставив алконавта Нішікігі.

Хакуохо, до речі, не знявся, але програв. Ну.. як воно сталося — треба буде чекати, поки Натто не викладе запис. Окей зен.

Чійомару теж відкотив.

Тануйомайо.

···:.:···

О, Ура обіграв Оносятку (катасукаші!), й увійшов в щільний колектив трьохочкових.

Ооооххх. Охо знову продув..

Навіть текстові результати перестали оновлюватись…

Лади… Ну його в дупу.

※※※※※※※

Навіть не хочу дражнити таку щиру чисту радість від грошенят.

Між іншим, це означає, що Кірі отримав друге чорне очко з тільки 7 можливих. Звичайно, залишиться ще 10 перемог у секіваке, для повернення в озекі. Але, проблема поки що не роз’яснена, чому без трьох секунд йокодзуна ще в січні, у березні-травні перетворився на повітряну кульку, ще й приспущену..

дох

sumokyokai

Не хочеться й дивитись сьогоднішні відео.

···:.:···

Кірішіма у інтерв’ю після поразки зізнався, що злякався Атаміфуджі і намагався (рефлекторно?) втекти… Це робить честь його відвертості, але не робить честі озекі. Чи борцю, в принципі. Страхи не допомагають, більш того… Гм.. Це така тонка справа, якщо бойовий митець починає під час виконання своєї роботи боятися за своє здоров’я чи.. симпатичність обличчя, це путь поразки, приниження і, врешті решт, вибуття з Рингу як такого. Кожен, хто займається єдиноборствами (навіть у «цивілізованому» вигляді, у якості спорту з правилами, але жорсткого) скаже, що в жодному випадкові не можна боятися за себе чи за суперника (якщо ти боїшся ушкодити його, наприклад), бо це психологічна установка на стовідсоткову поразку.

Але що сталося із Кірішімою, коли він перестав бути Кірібаямою?

Ці зміни прізвиськ-шікон на честь визначних рікіші попередніх епох — справа дуже специфічна, і більше заважає, відволікає, навіть не дає бути собою, бо треба відповідати високій довірі і рівню предків… Уф…