Natsu Basho — 2024 — 9

Коли я побачив вчора Торікумі, що Шіші буде з самим Ендою битись, я, грішним ділом, подумав, а раптом станеться чудо, і Шіші поламає Енді малину сорту дзен-шьо. Але чудеса вони.. цей..

Ендо, розумієте, дуже специфічний клієнт, повагу до якого, якщо ви не японець, відчувати вельми непросто. Людина, яка вміє дуже багато, але використовує з цього лише невеликі десятки процентів, тільки щоби триматися в спокої. За молоду він зробив собі величезний статок на рекордних кеншьо (грошей у конвертах) й впродовж 11 років не випадав із вищої ліги (62 з 67 проведених башьо!), вміло займаючись суто ліфтовим господарством своєї кар’єри, навіть не спробувавши піти на озекі чи по-справжньому налаштуватись на взяття кубка. Бо це надто напряжно і відповідально. А нині він просто показує, що навіть міцно за 30 все ще свіжий для швидкісних підйомів в у =дім рідний=.

Воно таки працює. Знайомтесь, Шота Ендо, заслужений нероба Японської імперії.

[Боой,.. Я не бачив, бо ніде ще, але тут пишуть, що Ендо намагався хенканути проти Шіші. Ну, хіба не ганьба? І що двобій був серйозний. Ну, браво, Шіші, браво. Але таких козлів треба дочавлювати. І виривати в них очки.]

[Та ви знущаєтесь… Хенка та ще захват волосся. І це Енді зійшло?]

※※※※※※※

Зате Аонішікі 5-0.

Божечки! Хірадоумі побив Оносато! Ураааа.. Нє, Ура програв знову. Тут би й на качікоші назбирати, расстроілса кузьміч.

Мітакеумі молодцем, думали — буде фусен, зніііметься, а ні, вийшов, переміг. Має чим ухопити дупу в жменю. Але теж, при талантові такому, міг би піти у більш далекі та почесні краї.. Добре оплачуваний спорт завжди має таких клієнтів. Яких результат цікавить тільки коли це вигідно. А не сам по собі, як взірець фізичного і духовного подолання… Хихихи… Ех.. Зате є певний фінансовий рівень, який влаштовує.

Такаясу улетів, обіцяв повернутися, повернувся і виграв у Хошьорю. Цікаво, може він знімав не фізичну, а моральну напругу? Мовляв: раптом знову піде хороше башьо, будуть хвилювальні сподівання, буде нєрвно. Краще знятися, пересидіти. Й набрати потім маленький достатній качікоші, замість великої гонитви за імператорським кубком. І так непогано годують.

Але узяти переважання перемог буде важко. А може й це не треба, м3 занадто високо, треба напружувати половинки строкатих райдуг…

І що маємо? 5 лідерів і цілий натовп. І жодного качі на 9-й день, ганьба…

Makuuchi Yusho Arasoi:

7 wins
●○○○○●○○○ O1w Kotozakura
○●○○○○○○● K1w Onosato
○○○○○●●○○ M7w Mitakeumi
○○○○●○○●○ M10e Shonannoumi
○○○○○●○○● M16w Takarafuji

6 wins
○□●○○○○●● M1w Daieisho
○○○○○○●●● M4w Ura
○●○○●○○●○ M5w Meisei
●●●○○○○○○ M8w Kotoshoho
●○○○●○○●○ M13w Churanoumi
○○○●○○●●○ M14e Ryuden
○○○●○○●●○ M14w Oshoma

5 wins
●●○○○○●○● O1e Hoshoryu
●○□○●●□○● S1w Abi
○○○●●○●○● M10w Kinbozan
●●○○○●●○○ M11e Sadanoumi
○●●●○○○○● M11w Hokutofuji

._.

племс

Золоті слова.

А Такаяс у дзьобикові уніс ще отакезну пачку йєн.

Хошьорю дійсно не завадило б скинути (поки не дуже заслуженої) дядечкової пихи.