Natsu Basho — 2024 — 8

Накабі.

До речі, тов. Ендо — єдиний секіторі, хто у Серединний День башьо здобув приналежний качікоші.

Шіші 3-5. Вже щось обнадійливе*. А Аонішікі — качікоші в свою чергу, 4-0 на позиції макушіта-40. Що дасть певне зростання в бік джюрьо.

А Хакуохо знявся. Що треба було робить одразу після травми. Вони кажуть: тааа, пацану лише 20 років (чи скільки там), в нього ще багато часу. Може й так, але якщо він розтавокає себе до строку, про який час буде мова йти?

Забівно, що, тут пишуть, він знявся не через свою травму, а підхопивши коронавірус…….. Блаженні різеншнауцери! …Слушно, дурня можна заставити робити розумні речі тільки встромивши його у ще більшу дурню…

Проблема, що в його новій хеї ще 40 душ. Спасибі Хокусейхо і старчєскому маразму…. Ісегахама, тара-ра, Ісегахамаааа…

···:.:···

Атаміфуджі, котрий ганяв озекі Кірішіму та отримав валізу грошей. 2-6 і не цвіркає.

Так, осьо воно. Шьодай сьогодні продув Нішікігі. Ще раз. Ні тататата, Ші тататата, Кі тататататата, Гі тат… В оцьому увесь Шьодай.

Головне в цьому складному ділі не плутати Оношьо і Оносато. Дитсадківській друх Кеші та Монстрило алкогольне. У першого 4-4, у другого 7-1. Як один палець.

Щось дуже довго подвисало. Іii Ура програв Хошьорю.. Тим самим, в нас тільки двоє лідерів Панда і Бичара.

Охо з Котодзакурой. У обох дідусі йокодзуни. Але дідусь Охо крутіший. Але він не взяв шікону Тайхо.. ще. Мабуть, не хтить ганьбити славне ім’я.

Ну, ось такий був Серединний день Нацу-24.

···:.:···

*Якщо не зважати, що Аоіяма зовсім ніякий… Д’ох.

Йййй… Мітя сьогодні виграв, але явно травмувався..

мітяйй

Гх.. Інтенсивність двобою Охо і Котодзакури нагадала мені один з вірусних відосів 2000-х, коли два дуже старих алконавта вияснялі отношенія. А цим пцанам по 20-ть з копійкою.

※※※※※※※

такарафуджі це скарб

Омг. 。゜゜(´O`) ゜゜。 Аймджасткраін. Дітки люблять Панду. (via #1 Hakuoho Connoisseur Maha)

···:.:···

тля

sumokyokai

Шщєєєт. Іноді викриття скандального не йде на користь простому задоволенню. Оносато цинічний й майстерний борець з багатим арсеналом витівок, що не лякається і не менжується їх застосовувати. Але я дуже погано відношусь до індивідів, які попирають людську гідність. Бо справжній авторитет можна здобути й без цього.

Сраний Кіса сам побіг закладатись у Комітет, коли його прижучила ця газетка. А чому вчить велика політика? Admit nothing. Deny everything.

Гх.