Natsu Basho — 2024 — 5

Дойх… 1-4.. Шіші не зміг впоратись навіть із одноруким бандитом. Ну шо воно таке?! Все є у хлопця для потужного переможного сумо. Його порівнювали із Баруто, свого часу. А що зараз? Нова можливість повернутися до макушіти? Хіба туди треба пертися?! Зберися, Сергію. Там нікого монструозного нема, навіть у макуучі. Рівень зараз — заходи й вибирай тепле містечко. Хоч в саньяку. Треба тільки заявитись і грюкнути. Впевнено.

Зате Аонішікі — завзято і сконцентровано — 3-0. (У Кінтамаями сьогодні обидва поєдинки українців є).

Ну цей.. Неприємний момент у верхах. Кірішіма проти Оносато. Моноій. Чесно, я б назначив принаймні торінаоші, хоча було видно і їжакові, що Оносато заступив першим. Й, фактично, Кірішіма виграв. Як хочте, тягнуть за вуха кісиного перспекта, як раніше тягнули самого дубового Кісеносато. А може, гх, глобальніше: впевнений кандидат на японського йокодзуну, й треба затягнути, поки не здувся.

Та, він не здується. Самовпевненість Оносато (при потужних талантах тіла) — це капітал. І саме те (по-хорошому), що треба Шіші. Хоча б відсотків на 40.

Жаль, що ця самовпевненість у кандидата на поточне юшьо №1 тісно межує із бидлячим гопнічеством. Якщо людина і в 23 роки все ще поводить себе як х-й, це вже назавжди. І дуже прикро, що ми (любителі сумо) можемо отримати йокодзуну Хакухо-помноженого-на-Асашьорю. В найгіршому сенсі..