Natsu Basho — 2024 — 6

О май, Шіші таки виграв перше власне очко! Шьонічі, так сказать.

Кірішіма, схоже, прямує до секіваке, а там і маегашіра не за горами. А за горами — сонячна долина Макушіти. Шо поробили з потужно-технічним перцем? Невже той швирок Теруна, вибив з Кірі увесь спортивний дух і всі навички? Може Терун й не перший монгольський йокодзуна, зате він прагне залишитись останнім?

Чотирьохциліндровий озекі нічого не зміг протипоставити йокодзунській ході пана Оносато. На відміну від Хокусейхо, кісеносатошна надія — не тільки справжній козліна, але й має дуже багатющий бойовий арсенал. Такі йокодзуни народу нравяцца.

···:.:···

До речі, тхріттер остаточно пішов на х домен, й з цього приводу ще якогось гумнеця додав у стандартний інтерфейс. Здавалося б, куди вже гірше? Але завжди є куди..

._.

Ага, ще цікава новина. Кілька полудюжин днів тому було повідомлено, що Огурума ояката раптом перехотів бути оякатой-конультантом (бо старенький для чисто оякати). Виявилось, що з надтеплого крісельця його прогнав Котоеко (а такий скромний юноша здававсь). Й сьогодні Котоеко об’явив, що завершує шлях рікіші та саме він віднині ояката Огурума. Молодець. Зате колишній Огурума купить собі феррарі, чи ламборджині, чи both.

Кабу — завжди справа темна.