Natsu Basho — 2024 — 14

Ну, Кагаякі втретє виявився для Шіші непрохідним. Це безрадісні 5-9. Навіть якщо впорядники бандзуке будуть поблажливі і залишать Шіші у джюрьо на Нагою, треба буде вимагати злам тенденції. І робити качікоші, хоча б мінімальні, цілу низку турнірів поспіль. Що заважає?

Ось Бушьодзан, заробив трудовий достроковий качікоші. 8-6. Якщо й завтра виграє [у Шіші, як виявилось =))], то є деякий шанс повернутися у вищу лігу.

Чійомару міцно закотив — і це дуже далекий політ у глибини верхівки макушіти. А те болото чіпке, багато пристойних борців так і зав’язли у ньому, згадуючи про стабільні солідні гроші тільки у мріях. Але Чійомару пан досвідчений, багато мандрувавший в межах секіторних ліг, і, я припускаю, накопичив хороший загашник на подальше життя, ба, скоріше за все, піде до оякатської мішпухи. Як і його брат.

Чійошьома 11-3, бачте як надихає отримання японського пачпорту! Точітайкай — хоч і програв сьогодні йому, але, з першого заходу, качікоші у джюрьо. Можна продовжувати точити.

вакатакакаге

Вакатакакаге — одноосібний лідер. В принципі, я думаю, в наступному бандзуке буде (оста)точно у макуучі. Але до секіваке з шансами на озекі, що відібрала в нього травма більше року тому, іще далеко.

До речі, зі стайні Такасаго приходять сумні чутки, Асанояма може не вийти і на Нагою. А це — може, й джюрьо. І справа навіть не в цьому, а в суцільній чорні смузі, яку він ніяк не може перефарбувати у радісні кольори. А треба було лише не піти розважатися, а краще потренуватися, тоді, три роки тому… Як Марсель Феофілактович Хіршер казав: ‘коли [замолоду] усі йшли на бл-дки, я йшов до спортзали’. Й, на відміну від всіх цих безвісних його однолітків, узяв 8 неімператорських кубків поспіль. І тепер може… Е… Гхи. … Так що, тодішнє, одне усього лише, дурне, рішення Асаноями помацати оголених офіціанток посеред пандемії перекреслило йому усе життя, таке осяяне і перспективне.

※※※※※※※

Вау! Тамаваші 5-тий день поспіль уникає макекоші!

Уффф, Томокадзе 2-12. Разбег, толчок — и стыдно подниматься…

ур

Ну, Ураха, нуууу! … Камііііііііііііііін…. Макекоші після 6-0.. Це треба постаратися ще. Йоксель.

Йєс, Такаясу — получасу. Це макекоші. Хитродупість з відпочинком посеред турніру не спрацювала.

···:.:···

Шьонанноумі — Пеппероні. Поєдинок за багато чого. На жаль, Ш. був вже теплий після двох невдач поспіль. Щщет!!

Котодзакура продув Абі! Та.. Як був Котоновакою, так і залишився. Тільки батька (відмовившись від його шікони) та дідуся (взявши його шікону) зганьбив. А його вже у йокодзуни записували. Оносато наступний. І нікого більше не пустить.

※※※※※※※

Барабанників спускають з ягури. Ото вони там барабанять на верхотурі цілий камішний спекотний токійський день. Дякувати поклонницям, що зустрічають. А так ніхто й спасибі не скаже. І не помітить, навіть: та, то все роботи єлдошать.

···:.:···

Жорстко до речі торікумі наторікуміли.

Акву, у якого немає качікоші, поставили проти Хакуоко, який одним пальцем тримається за джюрьо. Якщо програє, виліт гарантований. А Акві хтицця знову грошенят потримати.

Вакатакакаге, що йде на джюрьошну почесну грамоту, поставили проти Цушіманади, якому треба качікоші.

Енду проти Шідена, якому теж потрібен качі. Ендо може просто хенканути і сміятися з усіх присутніх, чекаючи суперфіналу. Японська публіка, в цілому, хенки не шанує, окрім як у виконанні Ендо. Бехфф.

Шіші — Бушьодзан, я вже казав. Ех.. Нехай буде хороший поєдинок. Хто програє, той програє. Виграш (чи програш, однаково) Шіші не змінить це униле башьо у його виконанні, зате виграш Бушьодзна піде тому на користь, як мінімум стати начолі бандзуке у джюрьо, а при потрібному розкладі — й попасти у макуучі.

Тралівалі. Головне це гонитва за кубком. Справжнім юшьо. І тут усе залежить від Абі. Того самого знаного роздовбая.

Якщо Абі виграє у Оносато — буде потрійний суперфінал. В залежності від результатів з Хошьорю чи Котодзакурою, а також з Дайейшьо, за умови виграшу ним свого двобою.

Оносато достатньо виштовхнути Абі. І це буде найнудніший фінал доволі цікавого башьо.

Гх.